2010.12.05-én született Kende. A nevét ő választotta, a Kende név szimbolikája illik az egyéniségére: harc, küzdelem, kinyílás, vonzás, erők egyensúlya.
2013.07.22-én született Vinci, nevének jelentése győztes.
A velük való kalandokat örökítem meg a blogban.
Összes oldalmegjelenítés
2026. június 21., vasárnap
Majka koncerten Kendével
Az egyik kolléganőm mondta, hogy van 2 Majka jegyük szombatra a Parkba, de nem tudnak elmenni, mert Egerben lesznek. Meghirdette egy kicsit olcsóbban egy fb csoportba, de még nem kelt el, ahogy kimondta, mondtam, hogy én átveszem.
Itthon mesélem, hogy van 2 jegyünk Majkára. Kende 18.30.-ig edzésen lesz a Pénzügyőrnél(személyi edzés, 14.00-18.30.-ig most próbálta ki először, keresi a fejlődési lehetőségeket), hazajön, eszik, lezuhanyzik és nagyon sietve odaérünk. Az előzenekarra nem értünk oda, a kezdésről késtünk 10 percet. Aznap teltház volt. azt hittem naivan, hogy örömet tudok szerezni a koncerttel, de KEnde közölte, hogy Majkát a 40+halgatnak(A 90'-es években mindenki táncolt az egyik kedvenc számom tőle), a koncert egy pontján kérdezte is, hogy vannak itt olyanok, akik elmúltak 40 évesek?
Lili 16 éves lesz július elején, gondoltam, hogy odaadom neki ajándéknak, de írta, hogy ő MÁR nem hallgat Majkát. Új idők járnak, a kamaszok ízlése gyorsan változik.
Végül KEndével mentünk el(A buszhoz én kb. rohantam, ő meg csigalassan közlekedik, mindenhová, pedig ami neki 1 lépés, nekem kettő) A bejáratnál kértek fényképes igazolványt róla, elővettem a pénztárcám, aztán rám hagyták. Nagyon jó hangulatot csinált Majka, pörgős volt a koncert, nekem Veres Mónika, Nika hangja vitt mindent, profi a csaj. Több kivetítő is volt, a wc nem messze találtam olyan helyet, ahol lehetett lötyögni is, KEnde nem táncolt, mert szerinte ő nem tud. Mondtam mindenki tud táncolni. Egy ponton a mellettem lévő csaj rámöntötte a sörét. Az egész overálom sörben úszott, sőt a szandálom is olyan lett, került a lábujjaim alá is. Sűrűn elnézést kért és ne haragudjak, véletlen volt, ezután bűzlöttem és átázott ruhában táncikáltam, szerencse hogy kánikula volt, gyorsan megszáradt. Az első buszra nem fértünk fel, a másodikra is , mint kb. a heringek álltunk, de ment a klíma és a Parktól kb. 15 percet utaztunk.
Ezzel a koncerttel megnyitottuk a nyári szezont, ma már Tóth Verán jártunk.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése