2010.12.05-én született Kende. A nevét ő választotta, a Kende név szimbolikája illik az egyéniségére: harc, küzdelem, kinyílás, vonzás, erők egyensúlya.
2013.07.22-én született Vinci, nevének jelentése győztes.
A velük való kalandokat örökítem meg a blogban.
Összes oldalmegjelenítés
2026. június 23., kedd
Halas Guszti
Az egyik jel, hogy igazán berobban a nyár az, hogy tekerünk és útba ejtjük a Halas Gusztit. Pár éve nyitottak az erzsébeti Duna parton(nagyon kellett egy hekkező a Duna partra), mellette már pizzázó és tésztabár is. Szeretem a hekket, Zoli és Kende ragaszkodott a rántott húshoz, ők azok, akik a legtöbbször étteremben is rántott húst választanak(azzal nem lehet mellélőni). Hekk, kovi ubi és sült krumpli, egy fél adagot hazahoztunk, mert Vince nem bírta meginni.Apák napján voltunk a Halas Gusztiban, bicókat le lehet kötni és kultúrált a mosdó. A felhozatal között vannak különlegs kolbászok. Érdemes repohárral érkezni.
3 évvel ezelőtt Roni lánybúcsúját is ott zártuk.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)



Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése