Összes oldalmegjelenítés

2026. június 23., kedd

Halas Guszti

Az egyik jel, hogy igazán berobban a nyár az, hogy tekerünk és útba ejtjük a Halas Gusztit. Pár éve nyitottak az erzsébeti Duna parton(nagyon kellett egy hekkező a Duna partra), mellette már pizzázó és tésztabár is. Szeretem a hekket, Zoli és Kende ragaszkodott a rántott húshoz, ők azok, akik a legtöbbször étteremben is rántott húst választanak(azzal nem lehet mellélőni). Hekk, kovi ubi és sült krumpli, egy fél adagot hazahoztunk, mert Vince nem bírta meginni.Apák napján voltunk a Halas Gusztiban, bicókat le lehet kötni és kultúrált a mosdó. A felhozatal között vannak különlegs kolbászok. Érdemes repohárral érkezni. 3 évvel ezelőtt Roni lánybúcsúját is ott zártuk.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése